40 TANE ÖRGÜ KUMAŞ BEBEK ELBİSE MODELLERİ

40 tane örgü kumaş bebek elbise modelleri ile karşınızdayım. Bu güzel örnekleri siz de seveceksiniz. Benim çok hoşuma gitti. Birbirinden güzel örgü kumaş bebek elbiselerinden beğendikleriniz olacaktır. Yaptırmak isterseniz yapanlar yorum bıraktığında onlarla temasa geçip yaptırabilirsiniz.

Yada sosyal medya adresimizden bize ulaşabilir ve siparişte bulunduğunuzu paylaşabilirsiniz. Altta yer alan örgü kumaş bebek kıyafetlerinin yanı sıra videolu anlatım da paylaştım. Onları da sevebilirsiniz. Birbirinden güzel örgü bebek kıyafet modellerinin daha önce de yapılışını gösteren çalışmaları paylaştığımızı hatırlıyorum.

Diğer bebek ürünlerine ve bebekler için yapılan örgü çalışmalarına hemen bu yazımızın altında yer alan kendin yap benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Hepsi çok güzel ve beğeneceğiniz çok güzel örneklerin olduğunu düşünüyorum. Beğendiğiniz modelleri paylaşırsanız mutlu oluruz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

88 TANE YENİ OYA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 88 tane oya örneği, değişik oya örnekleri ve en güzel oya örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir