5 İPLE ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

5 iple örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Adım adım kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve eğlenerek kullanabilirsiniz. Beş iple örgü bileklik yapılışı sayesinde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenip tamamlayabilirsiniz.

Adım adım bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da benzeyen bu güzel çalışmayı farklı renklerde de yapabilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel örgü bileklikler veya arkadaş bileklikleri yapabilirsiniz.

Kolay yapılan bileklik çalışmalarını sitemizde anlatımlı olarak detaylıca bulabilirsiniz. Resimli anlatım ve videolu anlatımlar sayesinde sizde eğlenerek bu güzel takı çalışmalarını yapmayı öğrenebilir ve yapınca kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaların yapımını öğrenerek sizde yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan bileklik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyip nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri kısa sürede yapabileceğiniz bu güzel örgü bileklik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

5-iple-orgu-bileklik-yapmak

 

ADIM ADIM ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü çiçek motifi yapmak, anlatımlı çiçek motifi hazırlamak ve anlatımlı çiçek motifi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir