50 Adet Evde Kolay Labirent Çizimleri – Çocuklar İçin

50 Adet Evde Kolay Labirent Çizimleri – Çocuklar İçin

Çocuklar için köşemize bu seferde çok güzel labirent çizim resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri çocuklarda ve büyüklerde keyifle kullanabilirler.

Labirent resimlerini bilirsiniz, kaleminizi kaldırmadan başladığınız noktadan itibaren o labirent resminden çıkmanız gerekir. Bu bulmaca türü daha çok gazetelerde paylaşılırdı.

 
 

Bu sefer netten sizlere paylaşma imkanı sunuyorum. A4 kağıtlara çıktı alıp, çocuklarınızın okul öncesi eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Keyifli resimler ise şöyle ;

 

Evde Kolay Pasta Kağıdından Karanfil Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay pasta kağıtlarından karanfil yapımı, evde pasta kağıdından çiçek yapılışı ve evde pasta kağıdından çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Öykü diyor ki:

    Bunlar çok güzel şeyler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir