54 ADET YENİ ÖRGÜ BEBEK ŞAPKA MODELLERİ

54 Adet yeni örgü bebek şapka modelleri arayanlar için derlediğimiz bu yazımızda birbirinden güzel bebek şapka örnekleri yer alıyor. Örgü çocuk şapka modellerinin de aralarına karıştırdığımız çalışmada belki de daha önce yaptığınız örgü şapka modelleri de yer alıyor olabilir. Bu tür örgü şapka yapımı çalışmalarının anlatımlı eğitici videolarını sitemizde bulabilirsiniz.

Örgü işleriyle haşır neşirseniz bu güzel çalışmaları sizde fikir alarak yapabilir ve sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Örgü bebek şapka modeli yapmak için birkaç tarifi altta sizlere video olarak da paylaştım.

Onlardan yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmalardan yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü çalışmalarını sitemizde detaylı ve fazlaca bulabilirsiniz. Hepsi de çok güzel ve emek harcanarak yapılan çalışmalardır. Sizlerde yapabilir ve hatta bize gönderebilirsiniz. Sizin adınızla paylaşırız. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

KIZ ÇOCUKLARINA SİHİRLİ DEĞNEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sihirli değnek yapımı, evde sihirli değnek yapmak ve kız çocuğuna sihirli değnek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir