54 ADET YENİ OYA ÖRNEKLERİ

54 Adet yeni oya örnekleri ile karşınızdayım. Bu güzel oya örneklerine ben bayıldım. Sizlerde sevecek ve aralarında yapmak isteyeceğiniz dahi olacak. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize mutlaka gönderin yayınlayalım. Çok güzel el emeği göz nuru bu güzel çalışmalar çeyizlik veya satış amaçlı da yapılabilir.

Sizde çeyizlik oya örnekleri arıyorsanız bu 54 adet işinizi görecektir. Beğeneceğiniz modelleri yaptıracağınız kişilere de hemen yorum bırakarak ulaşabilirsiniz. Hatta yapıyorsanız hemen yoruma yazarak yaptırmak isteyenlerin size ulaşmalarını da sağlayabilirsiniz.

 
 

Oya örneği yapımıyla ilgili birçok anlatımlı video ve resimli anlatımı da yine sitemizde daha önce paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Şimdi sizleri bu birbirinden güzel yeni oya modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

KOT KUMAŞTAN ÇANTA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kot çanta şablonu, kot çanta şeması ve kot kumaş çanta şemaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir