56 ADET YENİ ÖRGÜ BEBEK KIYAFETLERİ

56 Adet yeni örgü bebek kıyafetlerini çok beğeneceksiniz. Birbirinden güzel ve şirin olan bu kıyafet modellerinden yaptırmak isterseniz, bu yazının altına yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Bu tür çalışmalar ev hanımlarının sitemizi takip ettiklerini biliyorum. Onlar hemen size yardımcı olacaklardır.

Yada bu tür çalışmalar yapıp sizde para kazanabilirsiniz. Evde kolay bebek kıyafeti yapmak için anlatımlı video olarak birkaç çalışmanın detaylı öğretici çalışmasını hemen resimlerin altına iliştirdim. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay bebek örgü giysi yapımıyla alakalı sanırım ilk kez böyle bir paylaşım yaptım. Sitemizde bebekler üzerine örgü hırka modeli, örgü kazak modeli, örgü süveter modeli ve daha birçok bebek giysi çalışmasının detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Hepsi de çok güzel ve eğlenceli çalışmalardır. Kolay gelsin.

 
 

 

 

2016 ÖRGÜ PATİK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 örgü patik çeşitleri, 2016 örgü patik modelleri ve anlatımlı örgü patikler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir