8 ADIMDA TOPUZ SAÇ YAPMAK

Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da sizlere 8 adımda topuz saç yapmak için kolay yapılan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Değişik bir saç topuz modeli olduğunu düşünüyorum.

8 adımda kolay bir şekilde sizde bu güzel topuz saç modelini yapabilirsiniz. Acil günlük saç modeli yapmak istediğinizde bu güzel örneği uygulayabilirsiniz. Kendiniz yapamasanız bile birisine ayna karşısında yaptırabilirsiniz.

Kolay yapılan ve adımları gösterilen diğer saç modelleri için bu yazımın altındaki benzer yazılar bölümünden de yararlanabilirsiniz.

 
 

Dilerseniz sitemizde yer alan saç modelleri kategorisindeki diğer paylaşımlara da göz atabilirsiniz. 8 Adımda kolay topuz saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

8-adimda-topuz-sac-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6771.html

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KALP YAPILIŞI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kalp yapmak, evde kolay tığ işi kalp yapımı ve tığ işi kalp nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir