85 ADET YUVARLAK LAHANA LİF MODELLERİ

85 Adet yuvarlak lahana lif modellerini derlediğimiz bu güzel örnekleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Lahana lif modeli yapmak için hemen altta bir anlatımlı video da paylaştım. Örnekler arasında beğendiğiniz olursa ve yaptırmak isterseniz yazının altına yorum bırakarak istekte bulunabilirsiniz.

Lahana lif örneği yapmak isteyenler veya yapanlar yorumlardan birbirlerine ulaşabilirler. Sitemizde lif modeli ve yeni güzel lif örneklerine ulaşabilirsiniz. Hepsi çok güzel ve detaylı anlatıma sahip. Tüm bunlar hem çeyizlik, hem de evde kullanabileceğiniz güzel modellerdir. Yeni banyo ovunma bezi yapmak veya benzer örneklerini yine buldukça sizlere paylaşacağım.

En güzel lahana lif örneklerine sitemizden ulaşabileceğiniz gibi güzel örneklerin tariflerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan lif modellerini buldukça sizlere sitemizden paylaşmıştık. Hemen yazımızın altında yer alan lif yapımı ve lif modeli örme ile ilgili birçok açıklamalı videoya da ulaşabilirsiniz.

 
 
 

YENİ ÖRGÜ BARDAK ALTLIK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bardak altlık yapımı, dantel bardak altlık modeli ve örgü bardak altlıkları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir