88 TANE YENİ OYA ÖRNEKLERİ

88 Tane yeni oya örnekleri ile karşınızdayız. Bu güzel derlemede yer alan tüm örnekler tanıtım amaçlı yayınlanmıştır. Hepsi birbirinden güzel ve özel olup, yapımcılarından Allah razı olsun diyoruz. Çünkü hepsi el emeği ve göz nuru çalışmalar olduğu kesin. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönderin yayınlayalım.

Birbirinden güzel ve değişik oya örnekleri dışında farklı oya örnekleri de birkaç gün önce paylaşmıştık. Onlar da çok güzel olup, hepsini beğeneceğinizi düşünüyorum. Oya örneği yapmak için eğitici ve öğretici videoları da sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Birbirinden güzel oya örnekleri ile sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız fikir edinebilirsiniz. Evde kolay oya örnekleri yapanlara da ilham olacak bu güzel çalışmalarla şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ DANTEL POT YASTIK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel pot yastığı, dantel pot yastık modeli ve dantel pot yastık örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir