ADIM ADIM KIZ ÇİZMEK

Adım adım kız çizmek için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını çocuklarınız çok sevecek. Kolay kız çizmek için paylaştığım bu güzel çalışmayı A4 kağıda çıktı alarak kolayca yapabilirsiniz. Kolay resim çizimlerini sitemizde bolca bulabilir ve anlatımından yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza öğretebilir ve okul öncesi el becerilerini geliştirmelerine de katkıda bulunmuş olursunuz. Adım adım kız çizimi sayesinde adımları uygulayarak çocuklarınıza kolay kız çizmeyi öğretebilirsiniz. Bu tür kolay resim çizim çalışmaları ile çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 
 

Boş zamanlarınızı bu tür çalışmaların çıktısını alıp, çocuklarınıza kitap haline de getirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

adim-adim-kiz-cizmek

 

DAĞINIK ÜSTTEN TOPUZ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım topuz saç yapımı, dağınık saç topuzu yapmak ve dağınık topuz saç modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir