ADIM ADIM KOLAY SİNCAP RESMİ ÇİZMEK

Adım adım kolay sincap resmi çizmek isteyen olur diye paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde çok seveceksiniz. Kolay çizilen sincap resimlerini daha önce birkaç kez farklı anlatımla ve öğreti ile paylaştığımı hatırlıyorum. Bu tür çalışmalar hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır.

Onları da takip edebilir ve çocuklarınız için kullanabilirsiniz. Adım adım sincap çizim çalışmaları sayesinde güzel vakit geçirmeleri için çocuklarınıza kitapçık halinde de hazırlayabilirsiniz. Sincap boyama resimleri veya kolay sincap çizim örneklerini sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Kolay adımlarla hayvan resmi çizmek için birçok çalışma ile yine karşınıza çıkacağız. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli sincap çizimi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

adim-adim-kolay-sincap-resmi-cizmek

 

AHŞAP TAHTADAN DUVARA DEKORATİF RAF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap tahtadan raf yapmak, ahşap üçgen duvara raf ve ahşap üçgen raf modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir