ADIM ADIM KOLAY TREN ÇİZMEK

Adım adım kolay tren çizmek için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Çocuklarınıza hayvanları ve eşyaları öğretmek için bu güzel tamamlama resimleri her zaman işe yaramıştır. Bu güzel projede de adım adım tren tamamlama resmi yer alıyor.

Kolay adımlarla tren çizmek için çocuklarınız zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapacak ve kısa sürede yaptıkları trenleri de boyamaya başlayacak. Böylece güzel vakit geçirmelerini sağlamış olacaksınız.

Adım adım tren çizimlerini daha önce de paylaşmıştık. Onlarda hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay hayvan çizimleri ve eşya çizimlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

adim-adim-kolay-tren-cizmek

 

ADIM ADIM KOLAY SİNCAP RESMİ ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım sincap çizimi, basit sincap çizimi ve kolay adımlarla sincap çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir