AĞAÇ DALLARINDAN ELBİSE ASKILIĞI YAPMAK

Kendin yap projesi olarak bu gün ki yazımda sizlere ağaç dallarından elbise askılığı yapmak için güzel bir anlatım paylaştım. Hem yapımı kolay hem de evinizi oldukça estetik gösterecek bir dekorasyon fikri olduğunu söyleyebilirim.

Evde ağaç dalından askılık yapmak için daha önce benzer çalışma paylaştım mı? bilmiyorum. Ancak eğer paylaşım varsa hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Yapımı kolay olan bu çalışma da öncelikle bir askılık çerçevesi yapmanız veya marangozda yaptırmanız gerekiyor. Yaptırdıktan sonra askı olarak kullanabileceğiniz sağlam ağaç dalları veya benzeri malzeme temin etmeniz yeterli olacaktır.

Resimli anlatımda detaylı olarak nasıl yapıldığı gösteriliyor. Şimdi sizleri ağaç dalından elbise askılığı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

agac-dallarindan-elbise-askiligi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/184647653451046345/

 

TIĞLA PONPON YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi ponpon anlatımlı, tığ işi ponpon nasıl yaparım ve tığ işi ponpon nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir