AHŞAP BONCUKTAN BARDAK ALTLIĞI YAPMAK

Evde kolay nihale yapmak için paylaştığım çalışmalara benziyor. Bu yazımda paylaştığım çalışma ahşap boncuktan bardak altlığı yapmak ve yapımı da oldukça basit.

Sizde ahşap boncukları temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Kendin yap kategorisinde bu çalışmalara sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da benzer nihale yapımıyla ilgili çalışmaların resimli anlatım ve anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan ahşap boncuktan bardak altlığı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Zaten yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve farklı farklı yapıp satabilirsiniz.

Satarak para kazanabileceğiniz güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu da belirtmek isterim. Şimdi sizleri nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-boncuktan-bardak-altligi-yapmak

source : http://potuks.com/pin/tahta-boncuklarla-bardak-altligi-yapmak/

 

AHŞAP MANDALDAN MİNYATÜR BALE YAPAN KIZ YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan bale yapan kız yap, ahşap mandaldan minyatür balet yap ve ahşap mandaldan minyatür yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir