AHŞAP ÇUBUKLA ÖRGÜ TAÇ YAPMAK

Ahşap çubukla örgü taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde kolay taç yapmak veya taç takı yapımıyla ilgili çalışmalar arıyorsanız, sitemizde bu tür çalışmalardan birçok örnekte bulabilirsiniz.

Resimli anlatım ve videolu anlatımları paylaştığımız sitemizde sürekli bu tarz takı yapımıyla ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Ahşap çubukla örgü taç yapımını gösteren çalışmalar sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel taçlar yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kıyafet kombine ederken mutlaka takı aksesuarlarına ihtiyaç duyarız.

İşte sahip olduğumuz elbiselere uyumlu taç veya bu tür takılar yaparak hem masraf etmemiş oluruz. Hem de kimsede olmayan örgü taç eşyası ile herkesten daha farklı gözükürüz.

Ahşap çubuktan örgü taç yapımını gösteren çalışma da nasıl yapıldığı aşama aşama verilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve çok güzel örgü taçlara sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-cubukla-orgu-tac-yapmak

source

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kız çocuğu elbisesi yapmak, kız çocuğu kıyafeti yapmak ve kız çocuk elbise modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir