AHŞAP KASADAN KEDİ YATAĞI YAPMAK

Ahşap kasadan kedi yatağı yapmak istiyorsanız, bu güzel örnekten faydalanabilirsiniz. Yapmadan önce bu güzel kendin yap çalışmasının nasıl göründüğünden fikir alabilirsiniz. Ahşap tahtadan kedi yatağı yapmak veya kartondan köpek yastığı yapmak gibi daha birçok farklı fikri daha önce de paylaşmıştık.

Hatta bu yazımın altında birçok örneğe ulaşabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan ahşap tahta çalışmalarını sitemizdeki ahşap işleri kategorisinde de bulabilirsiniz. Ancak yazımızın altında birçok örnek karşınıza zaten çıkacak.

Onları da inceleyin ve güzel olanları yorumlarınızla bize bildirin. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapımı olan köpek yastığı veya kedi yastığı çalışmasının görseli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

ahsap-kasadan-kedi-yatagi-yapmak

 

BASİT KRAVAT BAĞLAMA TEKNİKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kravat bağlama, basit kravat nasıl bağlanır ve kolay adımlarla kravat bağlama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir