AHŞAP MANDAL TELİNDEN TAKI YAPMAK

Ahşap mandal telinden takı yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Mandalların ortasında yer alan metal parçasını çıkararak ondan küpe, kolye veya bileklikler yapabilirsiniz. Gerçekten ilginç bir çalışma olan bu güzel projeyi sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Özellikle takı yapmayı seven kişiler bu tür farklı fikirlerle ortaya yeni takı modelleri veya örnekleri çıkarabilmektedirler. İnanın yapılıp kullanıldığında kimsenin aklına mandaldaki metalin kullanıldığı fikri gelmeyecek. Bu tür cin fikirler her zaman beğenilmiştir.

Gerçekten bende ilk gördüğümde nasıl ya! şeklinde tepki verdim. Ancak yapılıyormuş bunu da öğrenmiş olduk. Ahşap mandal metalinden küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kolye veya yüzük yada daha değişik takı çalışmaları olarak kendinize göre değerlendirebilirsiniz.

 
 

Bu sadece bir fikir vermesi amacıyla paylaşılmış tanıtım amaçlı bir çalışmadır. Aynısını da yapabilirsiniz. Kolay yapıp sevdiklerinize hediye edebilir veya keyifle kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

ahsap-mandal-telinden-taki-yapmak

 

DERİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaş toka yapımı, kelebek şeklinde toka nasıl yapılır ve kelebek şeklinde toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir