AHŞAP MANDALLA MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK

Ahşap mandalla minyatür sandalye yapmak için paylaştığım bu güzel minyatür kendin yap çalışmasını seveceksiniz. Renkli yapıp TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabilirsiniz. Hatta bu tür minyatür süs çalışmaları yapıp satabilir ve muazzam paralar kazanabilirsiniz.

Evde kolay minyatür işler yapmak isterseniz ve bu hobiye yeni başladıysanız sitemizdeki diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Ahşap mandalla minyatür sandalye yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz.

 
 

Ahşap mandaldan minyatür sandalye yapmak için paylaştığım anlatımda detaylar yer alıyor. Kısa sürede yapabilir ve yaptığınız çalışmayı sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Ahşap mandalla yapılan minyatür çalışmasının anlatımı ise şöyle ;

source : pinterest

ahsap-mandalla-minyatur-sandalye-yapmak

 

KURDELE ŞERİDİYLE BONCUKLU GERDANLIK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım boncuklu kolye, anlatımlı boncuklu kolye ve boncukla kolye nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir