AHŞAP ODUN KÜTÜKTEN MUMLUK YAPMAK

Artık günümüzde ahşap süsleme çalışmaları daha çok tercih ediliyor. Ahşap odun kütükten mumluk yapmak içinde paylaştığım bu güzel çalışma hem evi otantik gösterecek. Hem de evinize gelenleri şaşırtabileceksiniz.

Artık insanoğlu doğaya geri dönüyor. Köyler yavaş yavaş terk edilirken ve unutulurken, artık insanoğlu köylerde her gün kesilen odunları yakacak yerine değilde, evde süs mumluk niyetine kullanmaya başladı.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma tam o şekil bir çalışma olarak karşınıza çıkacak. Sizde odundan mumluk yapmak isterseniz bu çalışmayı takip edebilirsiniz.

Kütükten mumluk yapmak veya benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız adım adım verilmiş. Ne yapmanız gerektiğini az çok anlayabilirsiniz.

 
 

Ancak yapımı için bir takım delici aletler veya marangoz aletlerine de ihtiyacınız olabilir. Şimdi sizleri ahşap odundan mumluk yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

odun-kutukten-mumluk-yapmak

source

 

DÜĞÜN EVİ SÜS ÖRNEKLERİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. damat odası süs yapımı, düğün çelenk yapımı ve düğün çiçekleri yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir