Ahşap Panelden Sehpa Yapmak

Sanırım bu projeye benzer birçok çalışmayı daha önce sitemizde paylaştım. Evde ahşaptan sehpa yapmak için bu güzel çalışmanın resimli anlatımındaki aşamaları sizde yaparak, evinize harika ve şık bir sehpa yapabilirsiniz.

Evde kolay sehpa yapmak için malzemeleri kendiniz evinizde bulabilir veya bir marangozdan talep edebilirsiniz. Tahtadan sehpa yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve aşamalar gösteriliyor.

Kolay bir şekilde sizde ahşap panel tahtadan sehpa yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilir ve bu güzel çalışmayı evinize yada işyerinize düşünebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan sehpa çalışmalarını yine bu yazımın hemen altında görebilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde ahşap panelden sehpa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-panelden-sehpa-yapmak

source : http://stylowi.pl/41759054

 

Ahşaptan Duvara Kedi Evi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan kedi basamağı yap, ahşaptan kedi evi yap ve ahşaptan kedi evi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir