AHŞAP TAHTA ÇUBUKLARDAN HAMSTER EVİ YAPMAK

Ahşap tahta çubuklardan hamster evi yapmak isteyen olabilir diye paylaşmak istedim. Herkes evinde hamster fare beslemeyebilir. Ancak bu tür hobileri ve zevkleri olanlar olabileceğinden paylaşmak istedim. Bu tür keyifli çalışmalar hem güzel vakitler geçirmenizi sağlar.

Hem de sevgili dostunuza güzel bir ev yaparak mutlu olmuş olursunuz. Çocuklarınız besliyorsa da onlara sürpriz olarak bu güzel maket ev çalışmasını yapabilirsiniz. Evde hayvan besliyorsanız sitemizde her türlü hayvan için ev yapımıyla ilgili maket çalışmaları yer alıyor.

Kedi evi yapımı, köpek evi yapımı, hamster evi yapımı ve daha birçok evde beslenen hayvan için maket ev çalışmalarını sitemizde bol bol bulacaksınız. Hatta bu yazımın altında maket ev yapımıyla ilgili gerek oyuncak, gerek kullanmalık eşya olarak birçok projeye de ulaşacaksınız. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

ahsap-tahta-cubuklardan-hamster-evi-yapmak

 

KARTONLA KUMAŞTAN KEDİ ÇADIRI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kedi çadırı yapmak, evde karton kedi ev yapmak ve evde kumaştan kedi ev yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir