AHŞAP TAHTA PARÇALARINDAN DEKORATİF AYNA

Ahşap tahta parçalarından dekoratif ayna yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını seveceksiniz. Evde bu tür çalışmalarla boş zamanlarınızı değerlendirerek harika dekoratif çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı ahşap tablo yapımı veya ayna yapımında bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz.

Kendinizi geliştirebilir ve benzerlerini yapıp, evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kendinize bu tür çalışmaları yaparak yeni hobi olarak da boş zaman değerlendirme fikri olarak kullanabilirsiniz. Daha önce de ahşaptan yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmalısınız. Kolay yapılan birçok ahşap dekorasyon çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli dekoratif ahşap çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

ahsap-tahta-parcalarindan-dekoratif-ayna

 

KAĞITTAN KIVRIŞIK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. düğün çiçeği nasıl yapılır, kıvrımlı çiçek yapımı ve kıvrışık çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir