AHŞAP TAHTADAN DUVARA DEKORATİF RAF YAPMAK

Ahşap tahtadan duvara dekoratif raf yapmak istiyorsanız, bu güzel model belki işinize yarayabilir. Kendin yap çalışması olarak detaylı anlatımı yer almasa da, tamamlanmış hali size bir fikir verecektir. Yapımı gayet kolay olan bu çalışmayı marangoza gösterdiğinizde bu boyutlarda size 3 adet tahta kesip verecektir.

Daha sonra onları çiviyle veya yapıştırıcı ile birleştirip, duvarınıza monte etmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra içine süs veya üzerini raf şeklinde kullanabilirsiniz. Bu tür değişik çalışmalarla evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Ahşap dekoratif çalışma veya süs projelerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Bu tür dekoratif süs çalışmalarının anlatımını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-tahtadan-duvara-dekoratif-raf-yapmak

 

RAKAMLA YAVRU ASLAN RESMİ TAMAMLAMA başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. rakamla aslan resmi tamamlama, rakamla aslan tamamlama resmi ve rakamla yavru aslan tamamlama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir