Ahşap Tahtadan Sehpa Yapmak

Ahşap tahtadan sehpa yapmak için paylaştığım bu yazımdaki resimli anlatımdan yararlanarak sizde tahta sehpa çalışmaları yapabilirsiniz. Dekorasyon ve ahşap işleri kategorisine sürekli bu tür çalışmalar paylaşıyorum. Bu yazımda da paylaştığım çalışma da ahşap panel tahtalar kullanılarak nasıl sehpa yapılacağı resimli anlatımda adım adım gösterilmiş. Yapmanız gereken ahşap tahta malzemesi ile resimli anlatımdaki adımları uygulayarak kendi özel ahşap sehpanızı yapabilirsiniz. Tahtadan sehpa yapmak için daha önce sizlere çeşitli malzemelerden nasıl yapılacağı ile ilgili güzel paylaşımlar sunmuştum. Bu yazımında hemen sonunda karşınıza ahşap sehpa yapmak isteyenler veya değişik şeylerden sehpa yapımı ile ilgili çalışmalar çıkacak.

Onları da inceleyerek harika sehpalar yapmayı öğrenebilirsiniz. Ahşap tahtadan sehpa yapmak için adımlarını takip edeceğiniz resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

ahsap-tahtadan-sehpa-yapmak

Ahşap tahtadan sehpa yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Bunun için gerekli malzemeler ise ahşap tahta, çekiş, çivi, bacakları için metal parçası, vida malzemelerini bir araya getirerek bu güzel çalışmayı sizde tamamlayabilirsiniz. Resimli anlatımda ahşaptan sehpa yapmak isteyenler için tüm adımlar detaylı bir şekilde verilmiş. Yapmanız gereken sırasıyla işlemleri uygulamak ve tahtadan sehpa çalışmasını tamamlamak. Kolay gelsin.

 

Eski Elbiseden Bandana Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. combing hair band, eski penyeden bandana yap ve eski penyeden saç bandı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir