AHŞAPLA KUMAŞTAN AYAKLI LAZIMLIK YAPMAK

Ahşapla kumaştan ayaklı lazımlık yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı denemelisiniz. Bu tür çalışmalar ile hem eğlenceli hobiler edinmiş oluyorsunuz. Hem de evde bu tür çalışmalar yaparak keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Ahşaptan eşya yapmak için sitemizde daha önce de ” Ahşap İşleri ” kategorisinde birçok çalışmayı paylaşmıştım. Anlatımlı ahşap çalışmalarla hem keyifli eşyalar yapmayı öğrenebilirsiniz. Hem de eğlenceli bir pazar günü ahşap çalışmalarla zaman geçirebilirsiniz.

Ahşaptan lazımlık yaparak evinizde değişik bir görüntüye de yer verebilirsiniz. Bu tür çalışmalar iyi paralara alışveriş merkezlerinde satılmaktadır. Bu yüzden evde yapımını öğrenerek hem ucuza mahal etmiş olursunuz. Hem de adım adım nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 
 

Ahşaptan kumaşla lazımlık yaparak evinizde değişik şekillerde de kullanabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Ahşap çalışmaları yapacağınız zaman yardım almanız gerektiğini de belirtmek isteriz.

Biraz güç isteyen işler olabiliyorlar. Bu yüzden ahşap lazımlık yapmak için eşiniz veya sözünüzün geçtiği birisinden yardım alabilirsiniz. Ahşapla kumaştan lazımlık yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

ahsapla-kumastan-ayakli-lazimlik-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir