Ahşaptan Çekmeceli Yatak Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşaptan Çekmeceli Yatak Yapımı – Resimli Anlatım

Mevcut yataklarınızın da altına düşünebileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Yada sıfırdan ahşaptan çekmeceli yatak yapımını gösteren bu çalışma ile sizde evinize yeni çekmeceleri olan bir ahşap yatak yapabilirsiniz. Yapımı kolay gibi gözüküyor. Gösterilen anlatımlı resimlerdeki düzeneği kurmak yeterli sanırım.

 
 

Ahşap yatak yapılışını anlatan örnek resimlerden esinlenerek sizde evinize bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz. Mevcut yatağınız varsa, onun altına çekmece için bu yazımda paylaşacağım fikirden yararlanabilir ve çekmeceler ekleyebilirsiniz. Genelde yattığımız yatakların altı üstü gibi yer kaplamakta ve altı tamamen boş kalmaktadır. Fakat bu yazımda paylaştığım fikirden yola çıkarak yatağın altını tamamen çekmeceler ile donatabilir ve ekstra çamaşırlık veya dolaplarınız olmuş olur.

source : http://ana-white.com/2010/05/furniture-plans-full-size-storage-bed.html

lit gigogne – pull-out bed – Ausziehbett

 

Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş şişeden süs yapımı, bouteille vide décorations ve deterjan kutusundan dekoratif süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir