AHŞAPTAN ÇİFT KİŞİLİK YAZLIKÇI SANDALYE YAPMAK

Ahşaptan çift kişilik yazlıkçı sandalye yapmak için paylaştığım bu değişik çalışmayı beğeneceksiniz. Kendin yap çalışması olarak kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü hem ahşap işi, hem de kolay yapıldığını gösteren anlatımı ile kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Bu tür çalışma da normal sandalyeyi de birleştirip, üzerine şemsiye şeklinde kısadan kesebilirsiniz. Eğer yapamam derseniz de bir marangoz arkadaşınıza veya çalışanına yaptırabilirsiniz. Bu tür çalışmayı eviniz havuzlu ise yapmayı düşünebilirsiniz.

Yada süs havuzu veya manzaralı bir balkonunuz varsa da yapmayı düşünebilirsiniz. Sitemizde sallanan salıncak yapımı veya ikili sandalye yapımı gibi birçok çalışmayı detaylıca bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı ahşap bilginiz varsa yapmanızı öneriyorum.

Bilginiz yoksa da birisinden yardım almanız gerekebilir. Bu yüzden kolay bir çalışma olmadığını da eklemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel örnekteki çalışmanın anlatımı yani basitçe gösterilen resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

ahsaptan-cift-kisilik-yazlikci-sandalye-yapmak

 

BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş şişeden sulama çalışması, boş şişeyle bahçe sulama ve kola şişesinden sulama hortumu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir