Ahşaptan Duvara Kedi Evi Yapmak

Bu güzel çalışmayı tüm kedi besleyen arkadaşlarımız çok sevecek. Evde ahşaptan duvara kedi evi yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki çalışmayı sizde bir marangoza aynısını yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu sayfamızı bir marangozun yanında akıllı telefonunuzdan açmak veya tabletinizden açıp göstermek.

Gerisini marangoz ustası hemen 2 dakika da halledecektir. Bu sayede evinizde duvara hem güzel bir obje veya süs yaptırmış olacaksınız. Hem de kediniz için tırmanacağı ve içine girip uyuyacağı güzel bir ev yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmalar daha çok hayvan severler içindir.

Hem kedilerine evde daha farklı alanlar yaratmış olurlar. Hem de evlerinde dolap veya kitaplık üstüne tırmanan kedilere kendi evlerini benimseyecekleri güzel ahşap ev yapmış olacaklar. Şimdi sizleri evde ahşaptan duvara kedi evi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsaptan-duvara-kedi-evi-yapmak

source : http://stylowi.pl/24585145

 

Muşamba Kumaştan El Çantası Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaştan çanta yap, evde çanta nasıl yapılır ve evde el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir