Ahşaptan Kalpli Resim Çerçevesi Yapmak

Evde ahşaptan kalpli resim çerçevesi yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Evde ahşap resim çerçevesi yapmak için daha önce de güzel tarifler paylaşmıştım. Resimli anlatımda tüm detaylar veriliyor.

Yapmanız gereken resim çerçevesi yapmadan önce kalıbını hazırlamak. Resimli anlatımda yapılan kalıpları sizde kendinize göre değiştirebilirsiniz. Evde ahşap çerçeveler yapabilir ve evinizdeki boşta kalan resimleri içine yerleştirebilirsiniz. Ahşap resim çerçevesi yapıp kolay bir şekilde turistik yerlerde de satabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde diğer resim çerçevesi yapma çalışmalarını bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan tüm çalışmaları resimli anlatımları ve videolu anlatımlarını sürekli çalışmaya çalışıyorum. Bu yazımda paylaştığım ahşaptan resim çerçevesi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

ahsaptan-kalpli-resim-cercevesi-yapmak

Evde ahşaptan resim çerçevesi yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da oldukça güzel ve eğlenceli gözüküyor. Evde sizde çerçevesi olmayan resimlerinize ahşap çerçeve modelleri yapabilirsiniz. Ahşap tahtaların üzerine kalp, elma, çiçek gibi şekilleri çizip oyduktan sonra geriye kalan kısmı sprey boya ile boyayabilirsiniz. Resimli anlatımda kullanılan malzemeler de oldukça kolay bulunabilir cinstendir.

Ahşap tahtanın üzerine kalp şablonu yaptıktan sonra o kısmı kolaylıkla kesebilirsiniz. Eğer evde yapamam derseniz bir marangoza götürüp hızlıca kestirebilirsiniz. Marangoz malzemeleriniz varsa evinizde kendiniz de eğlenerek yapabilirsiniz. Resimli anlatımda 9 adet ahşap resim çerçevesi yapılmış. Kurdele türü ip ile birbirine bağlanıp asılmış. Gerçekten güzel gözüküyor. Sizde aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/9776039

 

Polardan Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan oyuncak yap, evde tavşan oyuncak yap ve kolay tavşan oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir