AHŞAPTAN TAKI DOLABI YAPMAK

Ahşaptan takı dolabı yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Ahşaptan dolap yapmak veya ahşap takı kasası yapmak için bu güzel fikirden yararlanabilirsiniz.

Ahşap takı dolabı yapımında bu güzel çizelgeden yararlanarak sizde kartondan veya kontra plaktan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Benzer takı dolabı veya takı aksesuar çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan ahşap dolap çalışmaları sayesinde evinizde veya iş yerinizde bu güzel projeleri kullanabilirsiniz. Takı dolabı yerine lazımlık veya daha farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz.

Ahşap kategorisinde birçok farklı örneğine ulaşacağınız çalışmanın değişik anlatımlarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Ahşap takı dolabı yapımı sayesinde sizde kısa sürede güzel takı kasesi veya takı askılığı yapmayı öğreneceksiniz. Kısa sürede yapabilir ve bunu yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsaptan-taki-dolabi-yapmak

 

DENİZ KABUKLARIYLA SAKSI SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz kabuğundan saksı süsü yapmak, deniz kabuğundan saksıya süs yapmak ve deniz kabuğuyla vazo süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir