AKILLI İPLE ÖRÜLMÜŞ ÖRGÜ KIZ ERKEK BEBEK PATİKLERİ

Akıllı iple örülmüş örgü kız erkek bebek patikleri arayanlar olabilir diye paylaştığımız bu güzel örneklere bayılacaksınız. Sizde evde akıllı iple örülmüş çalışmalar yapıyorsanız ve örnekler arıyorsanız bu güzel çalışmalar işinizi görecektir. Hemen altında da örnek anlatımlar paylaştık.

Öğretici videolar sayesinde sizde akıllı iple örgü kız bebek patiği yapımını öğrenebilirsiniz. Yine akıllı ipten örülmüş erkek patik modelleri ve bebek patik çeşitlerine ulaşacaksınız. Sitemizde akıllı iple yapılan örgülerin bin bir çeşit örneğine ulaşabilirsiniz.

Altta yer alan öğretici videoyu izleyerek sizde akıllı iple yapılan çalışmalarınızı geliştirebilirsiniz. Evde akıllı iple örgü yapabilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı akıllı iple örülmüş örgü patik modelleri ise şöyle ;

 
 

 

 

YENİ BANYO PASPAS MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. banyo paspas modelleri, değişik banyo paspas modelleri ve en güzel banyo paspasları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir