ALÇI ANANAS KASE YAPMAK

Alçı ananas kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Aşamaları tamamlayarak kısa sürede tamamlayabilir ve yaptığınız kaseleri süs niyetine de kullanabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için de bu tür kase çalışmalarını meyve şeklinde yapabilirsiniz.

Yaptığınız kaseleri satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kase yapımı çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel ve evinizde kullanacağınız kaseler hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan kase çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

 
 

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan kase çalışmaları ile sizde para kazanacak güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan alçı kase veya fimo hamurundan kase çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : pinterest

alci-ananas-kase-yapmak

 

DUVARA PÜSKÜLLÜ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı püsküllü süs yapmak, dekoratif püskül süs yapımı ve dekoratif püsküllü süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir