ALÜMİNYUM TELLE MİNYATÜR KUŞ KAFESİ YAPMAK

Alüminyum telle minyatür kuş kafesi yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür çalışmasına benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel minyatür çalışmalar hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak.

Onları da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı minyatür kafes çalışmasında ne yapmanız gerektiği açıklamalı bir şekilde gösteriliyor. Yapmanız gereken alüminyum telleri bir araya getirmek ve daha sonra bükme yöntemi ile onu kafese dönüştürmek.

Bu sayede kısa sürede minyatür kuş kafesi yapabilir ve süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tür minyatür kuş kafesi çalışmalarını fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

aluminyum-telle-minyatur-kus-kafesi-yapmak

 

AĞAÇ YAPRAK DESENİYLE KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım yaprak kase, ağaç yapraklarından kase yapmak ve anlatımlı yaprak kase yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir