ALÜMİNYUM TELLE NOTA ŞEKLİNDE KÜPE YAPMAK

Alüminyum telle nota şeklinde küpe yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik takı tasarım çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay küpe yapmak veya takı yapmayı sevenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Alüminyum teli bükerek küpe veya bilekliklere dönüştürebilirsiniz.

Daha önce de alüminyum telden bileklik yapmak veya kolye yapmak için çeşitli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan alüminyum takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede güzel takılar yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma biraz el becerisi istiyor.

Ancak zorlanmadan kısa sürede yapılışını öğrenip yapmaya başlayabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür takılar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak için takı yapımı ile uğraşıyorsanız, bu çalışmayı da ürün seçenekleri arasına katabilirsiniz.

 
 

Bu tür takılar hem zor yapılmıyor. Hem de güzel satılıyor. Turistik yerlerde özellikle kısa sürede satıp, güzel paraların sahibi olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

aluminyum-telle-nota-seklinde-kupe-yapmak

 

KUPA BARDAK SÜSLEME ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bardak süsleme örneği, evde kolay kupa bardak süsleme ve evde kupa bardak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir