ANLATIMLI BALIK ŞEKLİNDE BANYO LİFİ YAPMAK

Anlatımlı balık şeklinde banyo lifi yapmak isteyenler için paylaştığımız resimli anlatım çok işinize yarayacak. Kısa sürede sizde lif yapmasını biliyorsanız bu güzel balık şeklinde banyo ovunma lifini yapmaya başlayacaksınız. Görünüş olarak da çocukların seveceği ve banyoda kullanmaktan hoşlanmayan çocuklarınızı da alıştıracağınız bir çalışma olacağını söyleyebilirim.

Balık şeklinde banyo lifi yapmak için sanıyorum daha önce böyle benzer çalışmalar paylaşmamıştım. Ancak hayvan motifli banyo liflerinin yapılışına örnek birkaç çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Hemen altta benzer yazılar bölümünde birbirinden güzel ve değişik çalışmalar karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı banyo lifi yapmak için kurs şeklinde birçok çalışmayı da sitemizden bulabilirsiniz. Balıklı lif modeli yapmak veya balık şeklinde örgüler yapmak isteyenler için sitemizde birçok çalışma anlatımlı olarak paylaşılmıştır. Yararlanmak için sitemizi incelemeniz yeterli… kolay gelsin.

 
 

anlatimli-balik-seklinde-banyo-lifi-yapmak

 

 

DENİZ YELKEN TEMALI KANAVİÇE ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz yelken temalı etamin, deniz yelken temalı kanaviçe ve denizci temalı etamin örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir