ANLATIMLI BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI

Anlatımlı bebek patik modeli yapımıyla alakalı paylaştığım bu güzel ve birbirinden öğretici resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Sizde evde örgü bebek patik modeli yapmaya başladıysanız veya yapmak üzere iseniz, bu örnekler size fikir verecektir. Hemen altta videolu anlatım da yer alıyor.

Anlatımlı öğretici video uzunca olup, mutlaka izlemenizi öneriyorum. Anlatımlı örgü bebek patik modeliyle alakalı birçok öğretici çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Hatta hemen bu içeriğin altından karşınıza çıkacak olan benzer yazılar bölümüne de bakmanızı rica edeceğim.

 
 

Altta paylaştığım resimli anlatımlarda adım adım yapmanız gerekenler belirtilmiş. Ancak anlamadıysanız da yorum olarak yazı bırakabilirsiniz. Yaptırmak isterseniz veya bu tür örgü bebek patik modelleri yapıyorsanız da yorum bırakmanızı rica edeceğim. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ MOTİF ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı motif modelleri, anlatımlı motif örnekleri ve anlatımlı örgü motif örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir