ANLATIMLI BEBEK PATİK YAPILIŞI

Anlatımlı bebek patik yapılışıyla alakalı bu paylaştığım iki adet resimde adım adım ne yapmanız gerektiği verilmiş. Resimlerden bir şey anlamayanlar için ise hemen altta anlatımlı video ya da yer verdim. Sitemizde bebek patiğiyle alakalı birçok öğretici video ve resimli anlatıma ulaşabilirsiniz.

Sizde evde bebek patiği örmek istiyorsanız ve örnekler arıyorsanız hemen altta paylaştığım diğer anlatımlara da mutlaka bakmanızı öneririm. Çünkü öğretici birçok kez güzel patik yapımıyla ilgili çalışmaları detaylı ve video yardımlı bir şekilde sitemizde paylaştık.

 
 

Örgü patik modeli yapıp fazlaca yaptığınız patik modellerini satarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak istiyorum diyen ev hanımlarına önerim mutlaka patik yapmayı öğrenin. Özellikle de turistik yerlerde kapış kapış satacaksınız. İyi paralar kazanabilmeniz ümidiyle… kolay gelsin.

 

ÖRGÜYLE DÜĞÜN KADEHİ SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kadeh bardağı nasıl süslenir, kadeh bardağı örgüyle süs ve kadeh bardağı örgüyle süsle hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir