ANLATIMLI ÇİFT ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK

Anlatımlı çift örgülü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede evde yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi sizde çok güzel örgü bilekliklerin sahibi olabilirsiniz.

Evde kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği tek tek aktarılmış. Kısa sürede yapabilir ve keyifle yaptığınız bileklikleri eğlenerek kullanabilirsiniz. Anlatımlı çift örgülü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım belirtiliyor.

Kısa sürede yapabilir ve çok güzel bileklik modeli sahibi olabilirsiniz. Anlatımlı kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaparak arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Arkadaş bileklik modeli olarak da uygun olan bu bileklikten çokça yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı bileklik çalışmasının detaylı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

anlatimli-cift-orgulu-bileklik-yapmak

 

KEÇE BAYKUŞ SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe baykuş nasıl yapılır, keçe baykuş sarkaç nasıl yapılır ve keçe baykuş süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir