ANLATIMLI DUMANLI GÖZ MAKYAJI YAPMAK

Anlatımlı dumanlı göz makyajı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Örnek olarak paylaştığım makyaj tekniğinin nasıl yapıldığını resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek sizde aynısını yapabilirsiniz.

Bu tür efektli makyajlar ile şık kıyafetle göz kamaştırmayacağınız kişi olmaz. Bir düğün veya etkinliğe bu tarz profesyonel makyaj ile katıldığınızda sizi tanınmış birisi sanabilirler. Genelde doğal makyaj önerdiğimiz şu sıralar bu güzel makyajı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay yapılan makyaj tekniklerini paylaşmıştık. Hatta bu yazımızın hemen altında onlar karşınıza çıkacak. İncelemenizi öneriyorum. Kolay makyaj teknikleri sayesinde sizde çok güzel ve özel makyajlar yapabileceksiniz.

Anlatımlı makyaj yapmak için paylaştığım bu güzel makyaj tekniğinin adı dumanlı göz makyajı şeklinde geçiyor. Benzerlerini ve detaylı anlatımı olanları bulunca yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel örnek çalışma ve anlatımla birlikte baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source

anlatimli-dumanli-goz-makyaji-yapmak

 

PLASTİK ŞİŞEDEN KARTON UÇAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı karton uçak yapmak, anlatımlı maket uçak yapmak ve kartondan uçak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir