ANLATIMLI FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

Anlatımlı fimo hamurundan minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Hem anlatımlarında kolay tarif bulunur.

Hem de kısa sürede görselinden yararlanarak sizde minyatür çalışmalar yapabilirsiniz. Fimo hamurundan anahtarlık, süs, magnet ve daha birçok çalışma yapılmaktadır. Özellikle fimodan takı yapmak ve fimo hamurundan minyatür meyve süsler yapmak benim çok beğendiğim çalışmalardır.

Hemen bu yazımın altında karşınıza polimer kilden yapılan çalışmalar çıkacaktır. Mutlaka onları da incelemenizi öneriyorum. Fimoyla yapılan çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşacağım. Bu güzel çalışma da kalıp da kullanılmış. Yıldız kalıbı kullanılmış.

Siz isterseniz farklı kalıplar kullanabilirsiniz. Evde fimo hamurundan çalışmalar yapmayı sevenlerdenseniz, sitemizdeki diğer çalışmalara mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Anlatımlı fimo hamurundan minyatür yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

 
 

anlatimli-fimo-hamurundan-minyatur-ev-yapmak

source

 

YENİ TAŞ BOYAMA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay taş boyama sanatı, taş boyama baykuş süsü yapmak ve taş boyama magnet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir