ANLATIMLI GEOMETRİK HAYVAN KANAVİÇE ÖRNEĞİ

Anlatımlı geometrik hayvan kanaviçe örneği arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Kolay anlatımı sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Sitemizde daha önce da hayvan motifleri içeren kanaviçe çalışmaları paylaşmıştım. Onlara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde kanaviçe örneklerinin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve bu güzel hobi çalışmalarını sizde koltuk veya kanepeler üzerine düşünebilirsiniz.

Anlatımlı geometrik hayvan kanaviçe örneğini kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Zorlanmadan yapabileceğiniz gibi aşamaları anlatımlı resimlerden öğrenerek adımları sürdürebilirsiniz.

Bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrendikten sonra daha değişik paylaşımlarımızdan da yararlanıp, becerinizi ilerletebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-geometrik-hayvan-kanavice-ornegi

source

 

ANLATIMLI NAKIŞ İPİYLE KOLYE YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım nakış ipiyle kolye yapılışı, anlatımlı nakış ipinden kolye yapmak ve nakış ipinden renkli kolye yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir