ANLATIMLI HAYAT AĞACI KOLYE YAPMAK

Anlatımlı hayat ağacı kolye yapmak için güzel bir çalışma bulduğumu söyleyebilirim. Aşamalı anlatımı sayesinde sizde evde kolay kolye yapmayı öğrenebileceksiniz. Daha önce de benzer takı çalışmalarını sitemizde paylaşmıştım.

Anlatımlı olmaları sayesinde aynı malzemeyi veya benzer malzemeyle aynı çalışmaları kısa sürede yapabilirsiniz. Evden takı yaparak para kazanan bayanlar var. Onlara örnek olması amacıyla da paylaşmak istedim.

Hem de benim de bu tür çalışmalara merakım var. Bir gün oturup evde paylaştığım tüm takıları yapma niyetim de var. Bakalım nasip, belki yapıp facebook sayfamızdan sizlere paylaşırım.

Anlatımlı hayat ağacı kolye yapımı çalışması ile sizde bu güzel el yapımı kolye yapmak için çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay takı yaparak hem kıyafetlerinize uyumlu kombin takılarınız olmuş olur.

 
 

Hem de değişik takılarınızın sayısı da artmış olur. Şimdi sizleri anlatımlı kolye yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-hayat-agaci-kolye-modeli-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir