ANLATIMLI İĞNE OYASI GÜL YAPIMI

Anlatımlı iğne oyası gül yapımı çalışmasını arayanlar veya bu tür çalışmalar yapanlar olur diye paylaşmak istedik. Bu güzel çalışmayı yapanın ellerine sağlık. Gerçekten detaylı anlatım içeriyor. Sizde iğne oyası örnekleri işliyorsanız bu güzel çalışma size fikir verecek ve yardımcı olacaktır.

 
 

Evde sizde aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı video bulamadım. Ancak benzer anlatımlı iğne oyası çalışmaları hemen altta karşınıza çıkacak. İnceleyerek sizde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan iğne oyası modellerini ve birçok değişik iğne oyası örneklerini sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

Kolay yapılan ve öğretici çalışmaları araştırıyorum. Bu güzel çalışmaya ek benzer iğne oyası adım adım çalışmaları da bulduğumda yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

ÇEYİZLİK EN GÜZEL İĞNE OYASI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çeyizlik iğne oyaları, çeyizlik iğne oyası çeşitleri ve çeyizlik iğne oyası örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir