ANLATIMLI İĞNE OYASI KALP ÇİÇEK YAPIMI

Anlatımlı iğne oyası kalp çiçek yapımını beğenecek ev hanımları biliyorum. O yüzden bu tür güzel iğne oyası çalışmalarını paylaşmaya daha fazla önem göstermeye başladım. Daha önce de hatırlarsanız birçok iğne oyası modelleri ve örneklerine sitemizde yer vermiştik.

Yapanların ellerine emeklerine sağlık demek isterim. Bu tür işler gerçekten marifet isteyen işler. Evde sizde iğne oyası örneği çıkarıyorsanız bu güzel anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel işi öğrenebilirsiniz.

 
 

Evde boş zamanlarınızda iğne oyası yapıyorsanız birçok örneği, ders niteliğindeki anlatımı veya öğretici videoyu sitemizde paylaşmıştık. Onlardan da yararlanabilirsiniz. Adım adım sizde nasıl yapılacağını öğrenebilir ve yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu yazımda video koymadım. Bulunca ekleyeceğim. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI İĞNE OYASI GÜL YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım iğne oyası gül, anlatımlı iğne oyası gül yapılışı ve anlatımlı iğne oyası top gül hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir