ANLATIMLI KAĞITTAN KUŞ KAFESİ YAPMAK

Anlatımlı kağıttan kuş kafesi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınızla yapabilir ve onları hem eğlendirebilirsiniz.

Hem de çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş olursunuz. Evinizde bu tür kartondan sarkaç süs çalışmaları yapmak için sitemizde ki kendin yap kategorisinde birçok örneğine ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde anlatımlı kağıttan kuş kafesi yapıp sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Kartondan veya mukavva türü malzemeden bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde neresinden keseceğiniz ve ne yapacağınızın tarifi verilmiş. Adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Şimdi çalışmanın anlatımını gösteren resimlerle sizi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kagittan-kus-kafesi-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir