ANLATIMLI KOLAY GÖZ MAKYAJI YAPMAK

Anlatımlı kolay göz makyajı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde, kaşlarınızı ve göz hatlarınızı ön plana çıkaracak bir makyaj yapmayı öğrenebileceksiniz.

Daha önce de güzellik kategorisinde benzer anlatımlı birçok çalışmayı paylaşmıştım. Anlatımlı kolay göz makyajı yapmak için çalışmalar paylaştığımı hemen alttaki benzer yazılar bölümünden anlayabilirsiniz.

Adım adım nasıl göz makyajı yapabileceğinizi gösteren çalışmalar sayesinde sizde kendi kendinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay makyaj yapmak için birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Hepsi de anlatımlı video veya anlatımlı resimlerden oluşuyor. Bu yazımda paylaştığım çalışma ile de göz hatlarınıza nasıl makyaj yapacağınız ve önemli günlerde yapacağınız makyaj için de fikir vermiş olacak.

 
 

Şimdi sizleri anlatımlı kolay göz makyajı yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kolay-goz-makyaji-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir