ANLATIMLI KOLAY TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

Anlatımlı kolay taşlı bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapmasını öğrenebilirsiniz. Kolay adımlara sahip çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Bu güzel kendin yap çalışmasında anlatımlı olarak detayları verilen kolay taşlı bileklik yapımıyla alakalı adımları takip ederek sizde kıyafetlerinize uyumlu harika takılar yapmasını öğrenebileceksiniz.

Kolay takı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve her türlü kıyafetinizde keyifle kullanabilirsiniz. Adım adım nasıl takı yapacağınızı öğrenebilir ve elbiselerinize uyumlu bu takıyı dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın altında da benzer birçok güzel takı çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Kolay takı nasıl yapılır diyorsanız, sizde sitemizi takip etmeyi devamlı hale getirin. Çünkü her gün hemen hemen bir tane takı çalışmasının anlatımını paylaşıyoruz.

 
 

Anlatımlı kolay bileklik yapmak için taş malzemesini incik boncuk satan yerlerden temin edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-kolay-tasli-bileklik-yapmak

 

KOLAY ÖRGÜLÜ TOPUZ SAÇ YAPMAK ANLATIMLI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü topuz saç yapmak, anlatımlı örgü saç modeli yapmak ve anlatımlı örgü saç nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir