ANLATIMLI KUMAŞ BEBEK PATİĞİ YAPMAK

Anlatımlı kumaş bebek patiği yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Ayrıntılı olarak kumaştan bebek patiği yapmayı öğrenebilir ve kısa sürede yapabilirsiniz.

Yaptığınız kumaş bebek patik çalışmasını sizde fazlaca yapıp sevdiklerinize hediye edebilir veya satıp para kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan bebek patik çalışmalarını daha önce de çokça paylaşmıştık. Onları da inceleyerek harika bebek patik modelleri yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaştan bebek patiği hazırlamak için diğer çalışmalarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve detaylı anlatımı olan çalışmanın detaylı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız yerde yorum bırakın. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

anlatimli-kumas-bebek-patigi-yapmak

 

KARTONDAN DEMLİK ÇAY PAKETİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton demlik lazımlık yapımı, karton demlik maketli çay paketi ve kartondan demlik çay paketliği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir