ANLATIMLI KUMAŞ ÇANTA YAPIMI

Anlatımlı kumaş çanta yapımı sayesinde sizde bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabileceksiniz. Anlatımlı kumaş çanta çalışmasını yaparak evde kendinize ait güzel bir çanta da yapmış olacaksınız. Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz.

Şablon olarak paylaşılan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve kendinize veya çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Spor çantası olarak çocuklarınız kullanabilir. Yine eşinize de spor çantası olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Kendiniz içinde otantik kumaş deseninden çanta yapabilir ve gittiğiniz yerlerde herkesi şaşırtabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar genelde satılmıyor. Satılsa bile pahalıya satılıyor ve aynısını bulamayabilirsiniz. Ancak anlatımlı çanta çalışmasındaki şablonu kullanarak sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çanta çalışmaları yapabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan çanta çalışmaları sayesinde kullanışlı çantalar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş çanta yapımı sayesinde zorlanmadan harika çantalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-kumas-canta-yapimi

 

HASIR İPTEN LAZIMLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır ipten kase yapmak, hasır ipten lazımlık yapmak ve hasır ipten neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir