ANLATIMLI KÜRK KUMAŞLA İSKEMLE SÜSLEME

Anlatımlı kürk kumaşla iskemle süsleme çalışması arayanlar varsa artık aramasınlar. Çünkü buldum ve çok beğendim. Bu tarz çalışmalarla evinizdeki eski eşyaları yenileyebilir ve daha iyi eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Eskileri değerlendirme sayesinde hatıralara sahip eşyaları atmamış oluyorsunuz. Eğer çok eski değilse tabi… bu yazımda paylaştığım çalışma da anlatımlı bir şekilde kürk kumaşla iskemle süsleme işi yapmak isteyenler için güzel bir fikir olabileceğini düşünüyorum.

Evde bu tarz işler yaparak hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de eşyalarınızı süsleyerek onlara yeni roller atayabilirsiniz.

Daha farklı eskileri yenileme fikirleri veya eşya süsleme fikirlerini sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Farklı çalışmalar için bu yazımın altına bakmanız yeterli olacaktır. Şimdi sizleri eski iskemle süsleme çalışmasının anlatımlı resimleriyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kurk-kumasla-iskemle-suslemek

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir